Impressum

Health Systems24
společností Develle Premium Cosmetics GmbH
Parkstrasse 19.
03149 Forst
Německo

Tel .: +49 (0) 3562 – 488 99 81
E-mail: info@healthsystems24.cz

Výkonný ředitel: Klaus Mudrack
Obchodní rejstřík : Okresní soud v Cottbusu, HRB 12047

DIČ: DE301636024
Odpovědnost za obsah podle § 55 RStV:
Klaus Mudrack
Forster Str. 72
03159 Döbern

 

Evropská komise poskytuje platformu pro online řešení sporů (OS), kterou najdete zde https://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Účastnit se postupu urovnávání sporů před
Nejsme ani povinni, ani ochotni poskytnout spotřebitelskou arbitrážní komisi.

 

AUTORSKÁ PRÁVA

Obsah a díla na těchto stránkách vytvořená provozovatelem webových stránek podléhají německému autorskému zákonu. K reprodukci, zpracování, distribuci a jakémukoli využívání mimo hranice autorských práv je nutný písemný souhlas příslušného autora nebo tvůrce. Stahování a kopie této webové stránky jsou povoleny pouze pro soukromé, nekomerční použití.

Pokud obsah na tomto webu nebyl vytvořen provozovatelem, jsou dodržována autorská práva třetích stran. Pokud byste si přesto byli vědomi porušení autorských práv, žádáme vás, abyste nás o tom náležitě informovali. Jakmile zjistíme porušení právních předpisů, takový obsah okamžitě odstraníme.

 

ODPOVĚDNOST ZA ODKAZY

Naše nabídka obsahuje odkazy na externí webové stránky třetích stran, na jejichž obsah nemáme žádný vliv. Proto nemůžeme přijmout žádnou odpovědnost za tento obsah třetích stran. Za obsah odkazovaných stránek je vždy odpovědný příslušný poskytovatel nebo provozovatel stránek.

Trvalá kontrola obsahu odkazovaných stránek není přiměřená bez konkrétních důkazů o právním porušení. Pokud zjistíme porušení právních předpisů, takové odkazy okamžitě odstraníme.